Co je Fitness?

Fitness indoor walking je revoluční a unikátní skupinové pohybové cvičení na mechanickém trenažéru

Fitness je nová motivace, nová energie, nová filozofie, nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé.

Speciální cvičení na trenažerech

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze.

Program pro každého

Fitness indoor walking program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. Fitness indoor walking program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program Fitness disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Přístroj ALPITRACK

ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z rukojetí, tak i z hrudního pásu. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií, teplotu prostředí. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

  • součástí vybavení ALPITRACKu jsou následující součásti: hrudní pás ke snímání TF, integrovaný dotykový snímač TF, držák na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík, speciální antiprachový vak.
  • dva setrvačníky zabezpečují rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému, což umožňuje lepší pocit z tréninku. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je integrovaný snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.
  • díky propracovanému brzdnému systému a jeho variabilní simulaci, lze prožít zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě.

Přínos pro lidský organismus?

REDUKCE VÁHY

KARDIOVASKULÁRNÍ CVIČENÍ

Studie ukázaly, že Fitness zvyšuje VO2 max a tím prokazatelně zlepšuje kardiovaskulární systém.

ZPEVNĚNÍ HÝŽĎOVÝCH PARTIÍ

Fitness  program a především ideální sklon ALPITRACKu výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií. Což ocení každý z nás.

POKOŽKA

Pravidelný Fitness™ pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4 litry/den) a zdravý životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

KONDICE

Fitness™ pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky Fitness™ programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí Fitness™ a návštěvám Fitness™ center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc – za neuvěřitelně krátkou dobu. Fitness™ program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST

Fitness™ program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.